Утилізація відходів

Утилізація відходів

Ми розуміємо необхідність знищення відходів, що постійно накопичуються в світі, і намагаємося вирішити екологічні проблеми в комплексі, дотримуючись законодавчих, санітарних та епідеміологічних норми.

Вивіз відходів

Вивіз відходів

Наша компанія володіє всім необхідним для надання якісної послуги з вивезення твердих побутових відходів, яка відповідає всім санітарним та екологічним нормам і вимогам керівництва області.

Екологічний аутсорсінг

Вивіз будсміття

Наша компанія надає послуги екологічного аутсорсінгу. Наші фахівці швидко і якісно проведуть екологічний аудит, розроблять проект лімітів на відходи, організують комплексний екологічний супровід Вашої компанії.

Збір металобрухту

Металобрухт

Заготівля, переробка й наступна реалізація металобрухту чорних і кольорових металів. Ми закуповуємо металобрухт за вигідними цінами як на майданчиках в Одеському регіоні, так і в інших регіонах України.

 

Про компанію

Основною метою нашої компанії є мінімізація негативних наслідків діяльності людини на довкілля, що нас оточує. Для досягнення поставленої мети ми постійно упроваджуємо і використовуємо інноваційні європейські технології у сфері збору, транспортування, утилізації і переробки відходів.

Пріоритетним питанням для нас є екологічна безпека, тому щоденна діяльність і зусилля наших співробітників направлені на досягнення гармонії з навколишнім середовищем.


Екологічні курси в Одесі

Курси з практичної екології

На наших курсах ви отримаєте реальне уявлення про роботу еколога на підприємстві. Ви отримаєте практичні навички заповнення екологічних звітів та ведення екологічної документації, розрахунку екологічного податку та ведення листування з державними органами. 

Детальніше

Новини галузі

23.10.2014
«Навчимося використовувати папір раціонально!» - Така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії, яка проходить кожен четвертий четвер жовтня по...
20.10.2014
За поданням прокуратури Веселівського району ліквідовано несанкціоноване звалище площею понад два гектари. Про це повідомили в прес-службі прокуратури...
16.10.2014
Завалялися відеокасети, килими і старі джинси? Не варто поспішати нести все на смітник. З непотрібних речей можна побудувати будинок, як це зробили в ...
13.10.2014
10 жовтня на звалищі в Новомосковську сталося загоряння. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.