Вивіз сміття контейнерами та бункерами в Одесі

вивіз будівельного сміттяНаша компанія володіє контейнерами місткістю до 30 м³, а також власним автопарком. Це дозволяє нам виконувати вивіз відходів різних конфігурацій, розмірів і обсягів.

Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на Ваші запитання:

048 784-73-72 
багатоканальний
0482 37-10-12

ICQ 416 381 244
Замовити

Контейнера-«човники» використовуються для вивезення будівельного сміття в Одесі в місцях великого скупчення будівельного сміття і негабаритних відходів - супермаркети, ринки, промислові підприємства, будівельні майданчики, кладовища та інші. Нашими партнерами є найбільші підприємства міста.

Будівельне сміття - це відходи, утворені в результаті дій? спрямованих на реконструкцію, знесення та інші ремонтно-будівельні роботи будівель чи окремих їх частин. До будівельного сміття відноситься камінь, цемент, гіпс, штукатурка, покрівельна черепиця, глина, пісок, земля, будівельне дерево і т.д.

Залежно від габаритів і обсягів сміття, можуть застосовуватися такі контейнери:

контейнер для вивезення будсміття контейнер для вивезення будсміття контейнер для вивезення будсміття контейнер для вивезення сміття
7 м3
9 м3 з кришкою
15 м3
30 м3


Перевага даної послуги перед традиційними способами:

  • Ви істотно економите на вантажно-розвантажувальних роботах (відпадає необхідність складування сміття на Вашій території перед його завантаженням, відходи завантажуються прямо в контейнер).
  • За 1 раз можемо вивести від 7 до 30м3 відходів (тоді як звичайний самоскид приймає на борт до 5 м3 вантажу).
  • Ви можете використовувати контейнер впродовж 4-5 діб з моменту установки (тоді як самоскиди надають зазвичай не більше, ніж на 2 години).

Повний контейнер ми заберемо за першою Вашею вимогою, а за фактом вивезення надамо повний пакет документів (рахунок, акт виконаних робіт, податкова накладна).