Сьогодні - міжнародний день без паперу 23.10.2014 «Навчимося використовувати папір раціонально!» - Така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії, яка проходить кожен четвертий четвер жовтня по всьому світу.
У Запорізькій області ліквідували звалище 20.10.2014 За поданням прокуратури Веселівського району ліквідовано несанкціоноване звалище площею понад два гектари. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області.
У Британії зі сміття побудували справжній будинок 16.10.2014 Завалялися відеокасети, килими і старі джинси? Не варто поспішати нести все на смітник. З непотрібних речей можна побудувати будинок, як це зробили в британському місті Брайтоні.
В Дніпропетровській області знову горить сміття 13.10.2014 10 жовтня на звалищі в Новомосковську сталося загоряння. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.
В моду входять безвідходні ресторани 10.10.2014 Власники ресторану в англійському Брайтоні налагодили безвідходне виробництво. Із залишків їжі вони роблять добриво для найближчої ферми і навіть каву подають не в чашках, а в скляних банках.
У Полтаві купили машину для підмітання вулиць 08.10.2014 Вчора, 7 жовтня, продемонстрували як працює обновка. За історію підприємства таку техніку придбали вперше.
У Туреччині годують тварин в обмін на пластик 06.10.2014 Роздільний збір пластикових відходів, зокрема - використаних ПЕТ пляшок, тягне за собою певні витрати. В пошуках ефективного і недорогого стимулу для добровільних здавачів пластикової тари місцева влада Бурси встановила на вулицях міста автомати.
Фахівці перевірили одеське повітря 03.10.2014 Департамент екології інформує про проведення моніторингу повітряного басейну Одеси в третьому кварталі поточного року. Моніторинг повітряного басейну м.Одеси здійснюється пересувною муніципальною лабораторією в затверджених точках контролю, а також у парках і скверах, згідно затвердженого плану-граф...
В Австралії автомат для збору тари видає винагороду 01.10.2014 У Сіднеї встановлені автомати з прийому сміття, які видають компенсацію в обмін на порожні пластикові або алюмінієві пляшки.
Співробітниця музею прийняла експонат за сміття 29.09.2014 В італійському місті Барі прибиральниця випадково викинула експонати, призначені для виставки сучасного мистецтва. Прийняті за сміття твори мистецтва прибиральниця віддала співробітникам міської санітарної служби, які займаються його збором і сортуванням.

Новости 1 - 10 из 2088
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец Все