Інвентаризація та паспортизація відходів

Інвентаризація відходів

Наша компанія надає послуги з інвентаризації та паспортизації відходів підприємства. Наші досвідчені фахівці проведуть повний перелік робіт згідно із законами України в найкоротші терміни.

Запитати еколога >>

Керівник відділу: Володічева Олена

048 717-37-75
048 717-37-95
050 391-07-30
Замовити

Інвентаризація відходів - це діяльність з визначення кількісних і якісних показників відходів з метою обліку відходів та встановлення нормативів їх утворення.

Паспортизація - це процес послідовного збору, узагальнення та зберігання відомостей про кожний конкретний виді відходів, їх походження, технічні, фізико-хімічні, технологічні, екологічні, санітарні, економічні та інших показники, методи їх вимірювання та контролю, а також про технології їх збирання, перевезення, зберігання, обробки та утилізації.

Проведення інвентаризації та паспортизації відходів підприємств

До складу робіт входить:

  • Виїзд фахівця на об'єкт, обстеження та визначення місць утворення відходів, аналіз технологічного циклу підприємства, в результаті якого утворюються відходи, збір необхідних вихідних даних, складання звіту з інвентаризації відходів за технологічними процесами підприємства.

  • Узгодження документів в СЕС: виїзд представника Виконавця разом з фахівцями СЕС, а також сплата всіх необхідних рахунків для узгодження документів за попередньою домовленістю з Замовником.

  • Узгодження документів в Державних структурах.