Нормативная база

Нормативная база для экологов Нормативная база для архивной документации  
 

Постанова КМУ №288 "Про затвердження Порядку надання дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва"

  
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 4 березня 1996 р. N 288
Київ

Про затвердження Порядку надання дозволу на ввезення незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань та наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу

( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1794 від 07.12.2000 N 769 від 16.06.2004 N 800 від 07.06.2006 N 782 від 03.09.2008 ) ( У назві та постановляючій частині Постанови слова "та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва" замінено словами "незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань та наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу" згідно з Постановою КМ N 782 від 03.09.2008 )

Відповідно до статті 4 Закону України "Про пестициди і агрохімікати" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання дозволу на ввезення незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань та наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу (додається).

Прем'єр-міністр України
Міністр Кабінету Міністрів України
Є.МАРЧУК
В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.22
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою
Кабінету Міністрів України
від 4 березня 1996 р. N 288
ПОРЯДОК
надання дозволу на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу

1. Цей Порядок визначає умови надання дозволу на ввезення на митну територію України (далі - ввезення) незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень (далі - незареєстровані препарати), а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу. Дія цього Порядку не поширюється на ввезення стандартних аналітичних зразків препаратів, призначених для проведення контрольно-аналітичних вимірювань, розроблення методик визначення залишкових кількостей препаратів, приготування калібрувальних або реперних розчинів.

2. Дозвіл на ввезення незареєстрованих препаратів, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу (далі - дозвіл) надається за умови, що такий препарат включено до плану державних випробувань, затвердженого Мінприроди, або до науково-дослідницьких планів наукових установ та організацій.

3. Дозвіл надається Мінприроди, за встановленою ним формою: у разі ввезення незареєстрованих препаратів - за погодженням з МОЗ; у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами, - за погодженням з МОЗ та Мінагрополітики з обов'язковим зазначенням його кількості.

4. Для надання дозволу суб'єкт господарювання подає Мінприроди такі документи: заявку за формою, затвердженою Міністерством; лист-погодження МОЗ, а у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами, - Мінагрополітики; копії сертифікатів якості та відповідності незареєстрованих препаратів, листок безпеки незареєстрованого препарату (карту даних небезпечного фактора); копію договору обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів.

5. Документи про надання дозволу розглядаються Мінприроди протягом 10 днів після їх надходження. У разі прийняття рішення про надання дозволу відомості, зазначені в ньому, надсилаються в установленому Мінприроди порядку в електронному вигляді до Держекоінспекції, Держмитслужби, МОЗ, а у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами, також Мінагрополітики. Рішення про відмову в наданні дозволу може бути оскаржене в установленому порядку. Суб'єкти господарювання, яким надано дозвіл, подають до 31 грудня поточного року звіт про використання ввезених незареєстрованих препаратів Мінприроди, МОЗ, а у разі ввезення обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу також Мінагрополітики.

( Порядок в редакції Постанови КМ N 782 від 03.09.2008 )

 

 


Возврат к списку