Інфрачервоні керамічні та кварцеві випромінювачі та нагрівачі купити в компанії Інтмакс

Керамічні інфрачервоні випромінювачі

Випромінювачі керамічні інфрачервоного нагріву виробляються стандартних розмірів з суміші термостійкої кераміки. Застосовують керамічні ІЧ випромінювачі на вакуум-формувальному обладнанні, сушках і в нагрівальних пристроях. Потужність керамічних ІЧ випромінювачах від 50 до 150 Вт. Випромінювачі керамічні виготовляються в декількох моделях: сферичні (вигнута гріюча площина), плоскі (зі зменшеною висотою нагрівача), випромінювачі порожнисті усередині (збільшена потужність), лампи цокольні.

Кварцові інфрачервоні випромінювачі

Кварцові інфрачервоні випромінювачі працюють в діапазоні середньохвилевого випромінювання. Застосовують кварцові інфрачервоні нагрівачі на виробничому обладнанні, де потрібен швидкий відгук пристрою. Кварцові випромінювачі поставляються в стандартних розмірах (тип QP) і в панелях, виготовлених на замовлення. Конструкція кварцового випромінювача складається з гріючої спіралі, поміщеної в кварцову трубку і металевого корпусу.

Термовипромінювачі трубчасті

Термовипромінювачі у вигляді карбонової або галогенної лампи використовуються як нагрівальний елемент в виробничому обладнанні. Поставляються термовипромінювачі у вигляді скляної трубки певної довжини, форми і потужності. Лампи галогенні і карбонові нагрівачі мають інфрачервоний тип нагріву, завдяки чому нагрівання поверхні відбувається в короткий час. Термовипромінювачі різноманітні і застосовуються на різних установках з переробки пластику.

Обладнання інфрачервоне

Інтмакс виробляє обладнання з інфрачервоними нагрівальними елементами: інфрачервоні обігрівачі, нагрівачі для ІЧ саун, сушки інфрачервоного типу, формувальні столи, ІЧ паяльні станції, ІЧ теплові мости, тунельні сушки та ін. Фахівці нашої компанії приймають в розробку індивідуальні проекти по виготовленню нагрівальних пристроїв інфрачервоного нагріву.

Інтмакс 
лідер  в   галузі
ІЧ     нагрівачів

Інтмакс спеціалізується на нагрівальних пристроях інфрачервоного нагріву. В асортименті нашої компанії нагрівачі різного типу: 

  • керамічні ІЧ випромінювачі, 
  • кварцові інфрачервоні випромінювачі, 
  • карбонові та галогенні лампи. 

Історія розвитку компанії розпочалася зі співробітництва з польським виробником ІЧ нагрівачів - ELCER. Сьогодні Інтмакс поставляє готові ІЧ керамічні та кварцові випромінювачі в країни Європи і СНД.

Досвід фахівців нашої компанії буде корисний у розробці унікальних продуктів і готового обладнання.

Інтмакс – інфрачервоні випромінювачі у цифрах

5800

Керамічні випромінювачі (у рік)

2500

Кварцові випромінювачі (у рік)

30

Типів стандартної продукції

11

Років на ринку України

2000

Наші партнери

10

Реалізуємо товар в інші країни

100

Фахівців в штаті

24/7

Приймаємо закази