Доставка і оплата

Способи оплати

Рекомендовані ціни на стандартні позиції інфрачервоних нагрівачів вказана в розділі Прайс Листи . Унікальні розроблені товарні позиції з інфрачервоними нагрівачами розраховуються індивідуально. Уточнити вартість та наявність товару на складі Інтмакс можна за вказаними телефонами або через електронну пошту.

Компанія Інтмакс пропонує оплату за безготівковим розрахунком або банківською картою Visa і Master Card 

Оплата за безготівковим розрахунком

Оплата за безготівковим розрахунком

Оплата за безготівковим розрахунком відбувається по попередньо виставленого рахунку від компанії Інтмакс. Доставка товару здійснюється після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок компанії.

Оплата банківськими картами

Оплата банківськими картами

Оплата банківськими картами можлива після узгодження наявності товару на складі. Доставка товару зі складу можлива після підтвердження зарахування платежу.

 

Способи доставки товару

Доставка товару здійснюється після підтвердження наявності товару на складі. Ми працюємо з усіма транспортними компаніями України, також ви можете забрати товар зі складу самостійно.

Вартість доставки товара розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від загального обсягу, ваги і відстані до пункту призначення. Дату і терміни доставки товару необхідно вказати в заявці товару або узгодити з менеджером.

Доставка за адресою

Доставка за адресою

Кур'єрська доставка за адресою замовляється через транспортну компанію зручну для вас. Точна адреса, час доставки і вартість обмовляється при оформленні заявки.

Доставка

Доставка «Новою поштою»

Доставка до складу транспортної компанії «Нова пошта» дозволяє отримати товар в будь-якому місті України. Також у відділенні «Нової пошти» можна оплатити товар.

Самовивіз зі складу

Самовивіз зі складу

Забрати товар зі складу в Одесі можна за попереднім погодженням з менеджером. Уточнити час і докладну адресу проїзду можна за вказаними телефонами.