Питання - Відповідь

Компанія Інтмакс сформувала ТОП найбільш поширених питань по інфрачервоним випромінювачам , способі їх застосування, підбору і прорахунку потужності, а також покупці нагрівачів в Україні.

Інтмакс володіє колосальним досвідом роботи в сфері ІЧ нагрівання. Перші поставки ІЧ випромінювачів на території України були більше 10 років тому. Сьогодні Інтмакс представляє в своєму асортименті термоізлучателі різних моделей, розмірів і форм - під будь-який тип обладнання.

Вартість на випромінювачі інфрачервоні в стандартному розмірі вказана в розділі Прайс-Листи . Індивідуальні проекти та обладнання з використанням ІЧ ламп розраховується індивідуально. 

Гарантійний термін на ІЧ нагрівачі?

Термін гарантії на інфрачервоні випромінювачі керамічні становить 12 місяців. На кварцові ІЧ нагрівачі гарантійне час – 2 500 годин роботи.

Вартість на ІЧ випромінювачі?

Ціна на інфрачервоні нагрівачі стандартних розмірів вказана в розділі Прайс Листи. Товари, які необхідно виготовляти на замовлення, прораховуються індивідуально. Остаточну вартість надає фахівець компанії Интмакс після сформованого технічного завдання на виріб.

Максимальна температура нагріву ІЧ нагрівачів?

Для керамічних випромінювачів максимальна короткочасна температура нагріву - 800°С, для кварцових інфрачервоних нагрівачів температура нагріву не перевищує 700°С.

Як купити і де забрати товар?

Купити ІЧ нагрівачі можна за попереднім замовленням на сайті, за телефонами або електронною поштою. Забрати продукцію можна зі складу видачі в м Одеса, детальна адреса вказана на сторінці Контакти.

Час виготовлення виробів з ІЧ нагрівачами?

Так як деякі позиції товару виготовляються під замовлення, термін виробництва становить від 5 до 14 днів в залежності від складності та завантаженості виробничої лінії.

Доставка товару?

Отримати товар можна зі складу в місті Одеса - самовивозом, кур'єрською доставкою транспортною компанією в будь-яке місто України. Наша компанія працює з усіма великими транспортними компаніями країни.

Наявність нагрівачів на складі?

Стандартні ходові позиції інфрачервоних випромінювачів є в наявності на складі Інтмакс. Дізнатися наявність товару на складі можна на сторінці Склад, де постійно оновлюємо інформацію по наявності товару на складі.

Як швидко зв'язатися з менеджером?

Для зв'язку з менеджером можна зв'язатися по міських або мобільному номерах, зазначених на сторінці Контакти. Надіслати електронний запит на нагрівач можна на електронну скриньку: info@rav.com.ua

Чи безпечно інфрачервоне випромінювання для людини?

Інфрачервоні хвилі, які випромінює керамічними та кварцовими випромінювачами, абсолютно безпечні для людського організму. ІЧ промені - це природний вигляд природного обігріву невидимого людським оком. Найбільший джерело ІЧ хвиль - Сонце. Унікальність ІЧ хвиль в нагріванні навколишніх предметів, а не повітря. При використанні ІЧ нагрівачів гріються предмети, що знаходяться поблизу випромінювача.

Чи сушать ІЧ обігрівачі повітря?

При використанні ІЧ обігрівачів кисень, що знаходиться в приміщенні не спалюється, як при традиційних типах обігрівачів. Інфрачервоні обігрівачі мають спрямований нагрів предметів, не нагріваючи при цьому повітря. У приміщенні, що обігрівається ІЧ випромінювачами, повітря не пересушене.

Наскільки економічно використовувати ІЧ обігрівачі в порівнянні з іншими типами випромінювачів?

Використання ІЧ обігрівачів у великих приміщеннях: складах, цехах, СТО, терасах, балконах тощо. Використання стаціонарних традиційних способів обігріву тепле повітря піднімається вгору, що недоцільно при протягах і приміщеннях з високими стелями. Інфрачервоні обігрівачі встановлюються над обігрівається об'єктом на відстані від 50 см до 2 метрів.

Застосування ІЧ нагрівачів в сушінні поверхонь наскільки актуально?

ІЧ нагрівачі використовуються для зниження швидкості повного висихання обробленої поверхні. ІЧ хвилі проникають глибоко всередину матеріалу, тому витрачена швидкість і енергія менше в порівнянні з іншими типами нагрівальних елементів.