14.02.2018

Інфрачервоний нагрів в промисловості

ИК оборудование

Інфрачервоні випромінювачі ставляться до дуже економічним і ефективним приладів по нагріву. ІЧ прилади здатні створювати і підтримувати комфортний клімат всередині приміщень і на відкритих майданчиках.

Промислового призначення ИЧ випромінювачі дуже часто встановлюють на великого розміру об'єктах і площах вимагають обігріву. До складу інфрачервоних приладів індустріального призначення входять трубчаті нагрівальні елементи, здатні швидко набирати температуру і виробляти теплове випромінювання, не витрачаючи велику кількість електричної енергії. Дану категорію пристроїв (ІЧ тепловий міст) воліють використовувати в сфері приготування їжі, адже з їх допомогою можна протягом тривалого часу підтримувати продукти в певних температурних умовах. ІЧ нагрівачі можуть бути виконаними в самих різних розмірах, що робить їх також відмінним варіантом для зовнішнього обігріву. Корпусна оболонка складається з водонепроникного матеріалу, який забезпечує захист клем від вологого середовища. Корпус також оснащується панеллю керування, яка за бажанням клієнта може бути як цифровою, так і механічною. Велика частина виробничих компаній, що спеціалізуються на виготовленні ІЧ нагрівачів застосовують нержавіючу сталь високої якості і захисну проводку, що значно підвищує період експлуатації. Монтаж і зміна трубчастих елементів є дуже простий і не вимагає виклику фахівця.

ІЧ випромінювальні пристрої відносяться до категорії високо інтенсивних нагрівальних приладів, що застосовують для створення високих температур в тих умовах, в яких інший вид нагрівачів не здатний повноцінно функціонувати. Дані прилади легко піддаються очищенню і їх доцільно використовувати в будь-яких територіальних масштабах.

Інфрачервоні нагрівачі оснащуються не тільки трубчастими випромінювачами карбонового типудвуконтактними лампами КГТкерамічними ІЧ випромінювачамикварцовими випромінювачами у вигляді панелі або трубок. Замовник сам визначає, з якого нагрівального елемента буде складатися його прилад.

З тієї причини, що основна мета ІЧ нагрівача - це забезпечення високих температур, вони знайшли своє місце в багатьох промислових сферах, де їх використовують для підвищення якості обслуговування. Прикладами можуть служити:

ик нагрев применение

Медицина

ІЧ нагрівачі в медицині мають особливе значення, особливо при лікуванні запальних процесів, а при правильному підборі співвідношень частоти, потужності і інтенсивності випромінювання з їх допомогою виробляють лікування і профілактику хронічних захворювань опорно-рухового апарату. У гематологічних відділеннях за допомогою ІЧ впливів виробляють поділ тромбоцитарних тілець від кров'яної маси. У фізіотерапевтичних відділеннях є кілька апаратів працюючих на основі ІЧ теплового випромінювання, що виконують різні лікувальні функції. Така апаратура застосовується для лікування ГРВІ, ГРЗ та іншого роду простудних захворювань.

Автомобілі

В автомобільній індустрії ІЧ прилади потрібні для поліпшення ефективності робіт з фарбування. За допомогою інфрачервоних мобільних сушарок де отжиг і підклеювання деяких елементів відбувається в короткий час.

Гірська і нафтогазова промисловість

У гірничодобувній сфері діяльності інфрачервоні нагрівачі потрібні для підвищення продуктивних можливостей. Під їх впливом проводять очистку нафтової продукції від пісочного сміття.

Будівництво

ІЧ випромінюючи прилади необхідні для створення будівельних матеріалів, які вимагають суміщення під високими температурами. Вони застосовуються при скріпленні декількох елементів разом, і тим самим підходять як для домашнього, так і виробничого споживання.

Термічне формування

Термоформування полімерів - це вид виробництва, де інфрачервоні формувальні столи часто використовуються завдяки їх особливостям найвищої якості, надійності та ефективного виконання своїх завдань. Такий вид пристроїв значно вкорочує середні витрати на формування виробів з пластику, позитивно впливаючи на дохід їх споживачів до сорока відсотків.
ик нагрев в промышленности

Возврат к списку