03.07.2018

Інфрачервоний нагрів в тваринництві

ИК нагрев в животноводстве

Спочатку на що впливає інфрачервоне випромінювання - це поверхня шкірних покривів. Волосиста частина, роговий прошарок шкіри і епідерміс безперешкодно пропускають через себе інфрачервоний променевої потік. Основна частина випромінювання поглинається дермою, але деякі промені досягають і підшкірної жирової тканини і навіть деяких органів. При інфрачервоному впливі тіло отримує теплову енергію, судини розширюються, рецептори починають дратуватися і через це з'являється гіпертермія (почервоніння). Роздратовані нейрони передають імпульси в центральну нервову систему, а та в свою чергу включає терморегуляцію. На ділянках тіла, куди безпосередньо проникають інфрачервоні промені, починає посилюватися кровообіг і тканини отримують більшу кількість кисню. На поверхню шкіри найбільший вплив мають промені довгохвильового діапазону, а короткі хвилі здатні проникати набагато глибше впливаючи на внутрішні органи живого організму.

Щоб обігріти приміщення, в якому знаходиться сільськогосподарська худоба або інші тварини зокрема та її малечу, застосовувати ІЧ нагрівачі дуже зручно. За допомогою таких приладів можна створити окремі зони обігріву, не витрачаючи багато ресурсів і не витрачаючи зайвого тепла. Особливо корисним ІЧ обігрів є в постнатальний період. Організм новонародженої особини ще зовсім не адаптований до навколишнього середовища і нездатний самостійно налаштовувати процеси терморегуляції. ІЧ обігрівачі за допомогою спеціальних регуляторів і датчиків можна налаштувати на певний режим з точним інтервалом вироблення тепла. Робота пристрою після першого налаштування буде виконуватися в повністю автоматичному режимі без ризику перегріву. Також в умовах дотримання правил монтажу ІЧ випромінюють прилади є абсолютно безпечними. При цьому робити заміну ІЧ випромінювачів в пристрої нагріву дуже просто, для цього не буде потрібна допомога фахівця. Придбати ИЧ випромінювачі високої якості які підходять саме під Ваші нагрівальні прилади можна на нашому сайті. Ми гарантуємо якість продукції, що виготовляється нами, кожен окремий нагрівач має технічний паспорт.

Також ІЧ нагрівання часто використовують для обробки молока. Випромінювання наявного спектра здатні знищити до 98% патогенних організмів, знезаразити молоко і продовживши його термін придатності інфрачервоним впливом практично не змінюється його смак. Користь від молочної продукції, обробленої ІЧ випромінюванням, не зменшується.

Про інші сфери застосування ІЧ випромінювання Ви можете дізнатися на нашому сайті.


Возврат к списку