28.10.2017

Нагрівачі для вакуумно формувального преса

Вакуумне пресування значиться необхідною маніпуляцією в дилемі виробництва меблів і інших різних приготувань, де доводиться працювати з МДФ, ДСП, деталями пластикового походження, штучних видів каменю та інших матеріалів. Додатковою функцією преса є можливість додання різних поверхонь виробів призначеної рельєфності, що дає можливість виготовити незвичайні по модельним показниками і зовнішнім виглядом моделі.


Нагреватели для вакуумно формовочного пресса


Агрегат вакуумного преса оснащений декількома основними елементами:


• Рамка.
Найчастіше вказаний несучий пристрій виготовляється в розбірному вигляді, що дає можливість проводити ремонтні роботи, профілактичні маніпуляції, розбирання для зручного транспортування;

• Робоча площа.
Дана конструкція теж має відношення до несучих пристроїв. Комплектація здійснюється за допомогою спеціальної рами з функцією притиску;

• Вакуумна установка.
Є пневматичною системою і являє собою головний елемент;

• Каретка з відкатною функцією.
У цьому відділі розташовується нагрівальний елемент, підживлення якого здійснюється від електричної мережі;

• Автоматичні пристрої координаційних дій.
Прес вакуумної сушильні камери, двері, каретка, сама система вакуумних процесів працюють за принципом автоматичного регулювання. Вторгнення працівника в дані процеси на мінімальному рівні, що дозволяє досягти найбільш високої якості штучного шпонувания, твори деталей для фасадів меблів, склейки пластика, ДСП, дрібнодисперсного фракції та інше.


Нагреватели для вакуумно формовочного пресса


Вакуумний прес поділяють на класи за принципом декількох ключових ознак.

Ступінь автоматизації залежить від методів управління установками для пресування різного роду матеріалів. Взагалі виділяють два режими роботи:

Автоматичний. Тут пристрій з пресування деревних матеріалів, каменю штучного типу, полімерів виробляє всі роботи самостійно, тому діяльність оператора, по суті, не потрібна.

Напівавтоматичний. Відноситься до несучасних моделей пресувальників деревного матеріалу, так як оператор зобов'язаний розмикати дверцята камери, управляти запуском роботи агрегату, відключати агрегат від харчування, вилучати вручну спресовані деталі з деревини, полімерів, дрібнодисперсного фракції. Такий тип управління вже відходить у минуле, так як вимагає додаткових робіт оператора і не дуже зручний в порівнянні з самоврядними машинами.

Автоматичні машини характеризуються великою кількістю позитивних факторів, і зацікавлюють тим, що здатні виконувати весь цикл своїх робіт набагато швидше, ніж напівавтомати, витрачаючи на це набагато менше енергії. З цієї причини виробник може виконувати більшу кількість моделей за один і той же період порівняно з напівавтоматичними агрегатами.


Нагреватели для вакуумно формовочного пресса


Також, велику значимість несе класифікаційний поділ механізмів на мембранний і безмембранний тип.

Установки мембранного типу обклеюють поверхневу частину заготовок деревного походження шпоном або плівками спецпризначення. Разом з тим, в самій мембрані розміщують заготовку, раніше оброблену за допомогою клею. Мембрана прогрівається, вакуумна помпа забирає повітря, що обумовлює виникнення негативного тиску. Це дає можливість моделі деревного типу, МДФ щільно з'єднається з плівкою. Витримавши певний період часу, форма витягується і готову заготовку можна використовувати;

Безмембранні преси зручні для тих ситуацій, коли заготовки з пластикового сировини, МДФ, деревного матеріалу обклеюють плівками сильнішою щільності, спецпокриттям. Аналоги мембранного типу доцільно застосовувати з більш тонким покриттям.

Нагрівачі для вакуум формувального преса


Для вакуумного преса найефективніше використовувати термоізлучателі інфрачервоного типу нагрівання. Унікальність ІЧ хвиль в глибокому проникненні всередину матеріалу без пошкодження заготовочного матеріалу.


Нагреватели для вакуумно формовочного пресса


Термоізлучателі широко використовують у виробничих процесах сушіння, полімеризації і переробки пластику. У вакуумному пресі термоізлучателі застосовують при облицюванні композитних матеріалів плівкою ПВХ, пластиком або шпоною. Також можливі роботи з текстурованою папером і іншими крихкими матеріалами. ІЧ нагрів рівномірно прогріває заготівельний матеріал по всій робочій поверхні, дозволяючи обробляти фасади з вигинами і гнутими краями.

Інтмакс пропонує трубчасті термоізлучателі декількох типів: кварцові ІЧ трубки, карбонові лампи і двуконтактні лампи КГТ. Кожен тип нагрівального елементу має свої технічні параметри і характеристики для роботи. Правильно підібрати ІЧ термовипромінювач допоможе фахівець по нагріванню компанії Інтмакс.


Возврат к списку