02.11.2017

Застосування інфрачервоних нагрівачів

Обігрів майданчиків і терас відкритого типу

Обогревание площадок и террас открытого типа


Обігрів приміщень за допомогою інфрачервоних приладів відносно недавно став застосовуватися в квартирах і будинках, і дуже швидко набрав популярності через високу якісність і економічності. А втім і самі обігрівачі не тільки економлять електричну енергію порівняно з іншими видами приладів що живляться електроенергією, а й коштують недорого. Також великим їх плюсом є зручна експлуатація і монтаж. Це відмінний спосіб для створення додаткового опалення приміщень призначених для житла. Ік нагрівають прилади, що широко використовуються в дитсадках, школах, квартирах, кафешках, ресторанах і різного роду робочих приміщеннях.

Інфрачервоний обігрів - це теплова подача енергії від випромінюючого приладу до предметів, які його оточують. Перевага над конвекторами на площах відкритого типу полягає в направленому тепловій дії на навколишні об'єкти. ІК обігрівальні прилади зазвичай монтують на балконах, відкритих терасах кав'ярень і ресторанів в літній період, в зали комерційного типу.

Приміщення, які важко опалювати

Обогревание площадок и террас открытого типа


Обігрівачі зазначеного типу також встановлюють в складах, де інші опалювальні прилади застосувати неможливо. Ще ІЧ нагрівачі відмінно справляються зі своєю місією в кімнатах з дуже високими стелями.

ІЧ обігрів є максимально економічним, а обумовлюється це тим, що відтворюване тепло поглинається предметами, а не оточуючим повітрям, тому ефективність даного обігрівання найбільш висока.

Обігрів локального типу

Обогревание площадок и террас открытого типа


У зв'язку з тим, що енергетичні випромінювання інфрачервоних нагрівачів не поглинаються повітряними масами, а акумулюються в оточуючих предметах, такий вид обігріву порівнюють з сонячними променями. З наведених причин, випромінювання не накопичуються в поверхневих повітряних масах і не пересушують повітря. Лампи ІЧ типу цілком забезпечують локальний вид обігріву на малих площах приміщень.

Застосовувати ІЧ випромінювачі практично в інфрачервоних саунах, сторожках, будках малого розміру і комерційних павільйонах або наметах.

Обігрів приміщень з тваринами і тераріумів

Обогревание площадок и террас открытого типа


Утримування тварин, які росли в жарких кліматичних умовах, вимагає оснащення приладами що сприяють відтворенню підвищених температур прийнятних для цих організмів. З цієї причини в тераріуми обов'язково монтують ІЧ лампи з інфрачервоним нагріванням. В такому нагріванні мають потребу не тільки екзотичні екземпляри тварин, але і дитинчата наших братів менших (поросятки, телята і т. д). Ще ІЧ лампи широко застосовуються і навіть можна стверджувати, що стали незамінними в пташиних інкубаторах.

Теплове випромінювання ламп ІЧ дуже м'яке і тому годиться для обігрівання тварин. Установка ІЧ ламп в тераріумах і інкубаторах здійснюється з розрахунку площі, яка буде опалюватися. Важливою перевагою таких ламп є те, що їх можна використовувати в середовищі з високими показниками вологості не завдаючи цим шкоди живим істотам.

Підтримування необхідних температур в теплицях і зимових садах

Обогревание площадок и террас открытого типа


У холодну пору року виникають задачі по прогріванню тепличних приміщень. У прогріванні тепличок найголовнішим критерієм є тепловий вплив на поверхневі шари грунту, що сприяє гарному проростанню агрокультур. Монтаж елементів, що нагрівають проводиться на висоті не менше одного метра від ґрунту і зі збільшенням росту культур переміщається ближче до стелі. Підрахунки показників потужності ІЧ приладів грунтуються на площі, яка буде опалюватися і вже існуючої температури в приміщенні.

Нагрів полімерів

ИК Нагрев полимеров


Керамнагрівачі і кварлампи інфрачервоного типу широко використовуються в галузі термічного формування об'ємних деталей з пластикової сировини. За рахунок глибокого проникнення інфрачервоних променів в глибину матеріалу, прогрівання заготовок відбувається дуже швидко.

Монтаж інфрачервоних нагрівальних елементів можливий на вакуумних формувальних пристроях різноманітного виду. Ще ІЧ випромінювальні прилади використовують для прогріву і просушування полімерів перед операцією пресування, що дає можливість досягти виробництва високоякісного виробу з передачею дрібних деталей.

Сушка за допомогою інфрачервоного впливу

Сушка с помощью инфракрасного воздействия


Головною перевагою ІЧ нагрівачів в дії сушки є зниження тривалості цілковитого застигання матеріалів і зниження розтрат енергетичного споживання. За рахунок додаткового прогрівання ІЧ хвилями є можливість збільшення адгезії фарбувальних речовин і поліпшення опірності до корозійних процесів. За допомогою сушки пофарбованих поверхонь на СТО ІЧ лампами поліпшується якість фарбування.

ІЧ сушилки ще використовують при просушуванні зернових плодів перед розташуванням їх на склад з метою зберігання або переробки.

За останні роки відзначається затребуваність в ІЧ сушках для овочевих і фруктових культур. Оброблені таким способом культурні плоди зберігають свою корисність і не втрачають мінеральні речовини.

Додаткові види підігріву

Тепловой мост


Тепловий міст - це установка, яка використовується в кафе і ресторанах для підігрівання вже приготованих страв. Монтаж такого моста відбувається на горизонтальній поверхні, способом кріплення на стіну або полку.

Як додаткові обігрівальні елементи ІЧ прилади застосовують, щоб уникнути промерзання і покриття льодовою кіркою спецобладнання, трубопроводів та інших ділянок.

Окрема група застосування - ІЧ паяльні установки, яка використовується при ремонті плат і мікросхем комп'ютерів та іншого обладнання. Нагрівання не провокує деформацію і не пошкоджує складні мікросхеми. Пайка або ремонтні роботи плати відбуваються за кілька хвилин разом з нагріванням локальної площі.

Інфрачервоні випромінювачі - застосовувані в різних сферах виробничих процесів, різного роду переробок і в побутових потребах. Виробництво нашої компанії направлене на випуск готової продукції стандартної збірки і виготовленні проектів під замовлення.


Возврат к списку