15.05.2018

Сфери застосування інфрачервоних обігрівачів

обогрев инфракрасными лампами

Інфрачервоні настінні обігрівачі не є чимось новим у сфері обігріву, але через високу безпеку та нешкідливості на них все частіше стали звертати увагу. ІЧ настінні обігрівальні пристрої виділяються серед інших типів систем обігріву легкістю в монтажі та управлінні, високою ефективністю та якістю. Існує велика кількість нагрівачів ІЧ спрямованих на роботу у різному середовищі, про це ми і поговоримо в сьогоднішній темі.

Інфрачервоні настінні обігрівачі для кафе та ресторанів

У розвинених європейських країнах вже понад тридцять років використовують інфрачервоне опалення. Великою популярністю користуються настінні інфрачервоні обігрівачі в ресторанах з відкритими терасами, де для комфорту відвідувачів важливо прогрівати майданчики, особливо в осінньо-зимовий період. Відкриті майданчики традиційними способами обігрівати не тільки малоефективне, але ще і дуже дорого. Розміщуючи на терасі свого кафе інфрачервоні обігрівачі, власник не тільки подовжує робочий сезон, але і збільшує свій дохід.

Навіть в приміщеннях закритого типу в холодний період працювати складно і неприбутково. Через постійний потік людей дуже часто відкриваються і закриваються вхідні двері, і приміщення швидко охолоджується. При некомфортній обстановці покупець намагається швидше взяти тільки необхідний товар і піти. А ось при наявності комфортних теплих умов людина довше перебуває в магазині, розглядаючи і зацікавити іншими товарами. Це все позначається на виручці торгового закладу.

Єдиний варіант для приміщень з часто відкриваються дверима є використання настінного інфрачервоного обігріву. Категорія даних пристроїв не прогріває повітря, а безпосередньо впливає на поверхні, будь то предмети або люди. Споживач, який робить закупівлю в комфортних умовах, розгляне і вибере більше товару, а відвідувач ресторану охочіше проведе у ньому час.

Настінний інфрачервоний нагрівач для гаража

Основною проблемою гаражного приміщення є холод і запах з'явилася вогкості. Інфрачервоні системи обігріву справляються одночасно з двома цими проблемами. Інфрачервоні випромінювання здатні глибоко прогрівати приміщення, усуваючи при цьому вогкість і запобігаючи її повторне утворення. Сирість - це повітря концентрований паром, а сирий запах - це невидимі мікроби, що розмножуються при підвищеній вологості.

Інфрачервоний настінний нагрівач усуває розвиток мікроорганізмів у своєму робочому середовищі, і плюс виробляє профілактику розростання плісняви!

ІЧ настінні обігрівачі користуються великим попитом на мийках авто через усунення ними вологи.

Відносно потужності інфрачервоних настінних обігрівачів, то можна стверджувати, що вони з легкістю забезпечують високий інтенсивний тепловий потік. Адже працюючи дані пристрої, подають спрямовані теплові промені, не розсіюючи їх. ІЧ обігрівачі роблять зональний прогрів приміщень.

ИК обогрев

Настінний інфрачервоний нагрівач для промислових приміщень

Прогріти приміщення з високими стелями вкрай складно. Адже витрачається енергія в великій кількості потребують чималих вкладень що ставить власника підприємства в непросте становище. Обігріваючи промислове приміщення загальноприйнятими методами, велика частина тепла йде на прогрів повітря. Однак важливо не нагріти повітря, а передати тепло оточуючим предметам, щоб працівникам було комфортніше працювати. При використанні ІЧ приладів ви зможете прогріті предмети, які від дадуть своє тепло навколишньому середовищу, не пересушуючи повітря. Плюс до всього ІЧ обігрівачі економлять до 80% електроенергії. Тому найбільш ефективним способом для нагріву ангарів, цеха і заводських відділів є інфрачервоні настінні нагрівачі.

Приміщення, в яких постійно знаходиться велика кількість людей, повинні добре провітрюватися і мати вентиляцію. Як приклад можна уявити кінотеатри, ресторани, промислові підприємства і т.п. Вентиляційні системи, які просто необхідні в умовах роботи з хімічними речовинами або для вуглекислого повітря з точки зору охорони здоров'я та технології виробництва просто необхідні, а з боку теплового забезпечення вони виводять не тільки застояне повітря, але і тепло. При цьому потрібно більше витрачатися на обігрів. Але і тут на допомогу прийдуть інфрачервоні настінні обігрівачі, адже як уже згадувалося, вони впливають лише на навколишні поверхні і не залежать від вентиляційних систем. Дані системи забезпечують здоровий, зручний і економний обігрів вентильованих просторів.

Інфрачервоні настінні обігрівачі для дому та сім'ї

В нагрітій затишній кімнаті комфортно перебувати і така обстановка забезпечить здоровий і міцний сон. Інфрачервоні настінні обігрівачі оснащені захисним термостатом, що виключає перегрів, тому людина зможе спокійно відпочивати всю ніч, не турбуючись про безпеку своїх близьких та себе.

Дія інфрачервоних настінних обігрівачів заснована на принципі сонячного випромінювання. Сонце випромінює ультрафіолет і інфрачервоне проміння. Перший променевої потік є шкідливим для людського організму, а другий є життєвою необхідністю. ІЧ промені короткого спектра несуть світло, а довгого - тепло. Інфрачервоний обігрівач також виробляє промені інфрачервоного розряду. Теплові випромінювання без перешкод досягають поверхонь в зоні роботи пристрою. Тому, нагрів проводиться практично моментально після підключення приладів до мережі, що не розтрачуючись на прогрів повітря.

Економія у використанні інфрачервоних настінних нагрівачів це не єдина їхня перевага. На відміну від газових обігрівальних установок вони не спалюють кисень в приміщенні, і при їх роботі не виділяється карбондеоксід, карбономоноксід і інші шкідливі речовини. ІЧ обігрівачі здатні усунути неприємний запах від вогкості, запобігти розмноженню патогенних мікроорганізмів і попередити розростання плісняви ​​від підвищеної вологості.

Інфрачервоні промені без перегрітого повітря сприяють хорошому самопочуттю і настрою, що дуже важливо в холодні та вологі періоди року.

Також дуже корисно встановлювати дані пристрої на балкони або лоджії.

У всіх новобудовах спочатку продумано облаштування лоджії. Обшивка та утеплення таких приміщень здійснюється ще в період будівництва. Власники намагаються створити затишний простір на балконі: вішаючи жалюзі, викладаючи теплу підлогу, монтуючи додаткові радіатори, обладнавши приміщення під робочий простір або місце для відпочинку. Але, установка радіаторів дуже витратна і має багато мінусів на відміну від інфрачервоних настінних обігрівачів:

Крім того що інфрачервоні настінні нагрівачі споживають мало енергії їх не потрібно тримати постійно включеними, що також позначається на ресурсовикористанні. Вони не вимагають якогось особливого догляду і управляти ними можна за допомогою пульта, що також дуже зручно. При бажанні завжди можна замовити обігрівач ІЧ, який буде ідеально підходити під Ваш інтер'єр і красиво доповнювати його.  


Возврат к списку