30.05.2018

Вакуумна формовка пластика

вакуумная формовка

Технологія формування пластикових виробів на основі вакуумної форми дуже популярна і використовується досить широко. За допомогою даного виробничого процесу виробляються різні вагові деталі та повноцінні вироби, які звичайний людина бачить кожен день у своєму оточенні. За рахунок вакуумного обладнання виготовляються різноманітні пластичні конструкції самих різних складнощів залежно від наявності прототипа. Метод такого формування в принципі, як і інші, вимагає спеціального обладнання та знань даної сфери діяльності.

Основою вакуумного формування є зміна форм пластмас під впливом високих температур та забезпечення розподілу розплавленого речовини за пристроєм прес-форм під впливом низького тиску. З розвитком такого методичного потоку з'явилася можливість виготовлення формованих стель, коробки з підсвічуванням, різні рекламні муляжі, пузирчасті упаковки, об'ємні панелі та інші.

Принципи вакуумного формування

Матеріал затискається за допомогою спеціальної рами. У процесі вакуумного формування пластику під впливом елементів нагрівання матеріал доводить до в’язко текучого стану. Далі між оброблюваним об'єктом (листом пластику) і спеціально виготовленою прес-формою створюється вакуум, за рахунок якого сировина втягується в формо образуючу установку, і набуває форми заготовки, включаючи всі дрібні деталі (візерунки, отвори, складки, прорізи та ін.). Наступним етапом є охолодження матеріалу та його висування з пристрою.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що вакуумна формація носить у собі кілька етапів:


формование пластика

Також окрім точності технологічного процесу важливу роль у формообразованні приймає прес-форма, що виконує функцію прототипа. Від матеріалу, з якого виконана сама форма, залежить кількість можливих виробничих процесів продукції, точність і якість поверхні пластмасових предметів. Часто матрицю виготовляють з міцних і легко оброблюваних матеріалів, наприклад: стекло пластик, МДФ, полімерні смоли, сталь.

В якості матеріалів для формування використовуються категорії термопластичних полімерів, здатних піддаватися повторному обробці. Такі матеріали легко прогріваються до в’язко текучого стану, а після охолодження затвердіють, не втрачаючи своїх вихідних властивостей. Часто використовують для вакуумної формовки полістирол, АБС, ПВХ, полікарбонати і т. Д. д.

Основні переваги вакуумного методу формування

Відмічаємо, що на якісне виробництво виробів вакуумної формовки впливає ряд факторів у вигляді розмірів пластикового заготовок, технічних параметрів обробляючого матеріла, термодинаміки газової атмосфери и т. Д. д. Вибираючи пластику для обробки, враховуйте складність заданої форми, глибину формування та необхідність встановлення підсвічування в майбутньому виробах.

Нагрівачі на вакуум формувальне обладнання

В якості нагрівальних елементів для вакуумно формувального обладнання використовують інфрачервоні випромінювачі трубчатого та керамічного типу. Компанія Інтмакс поставляє на ринок України: керамічні ІЧ-нагрівачікварцові випромінювачікварцові трубкикарбонові лампи та галогенні лампи КГТ. Кожний з представлених типів нагрівачів має свої індивідуальні технічні особливості та характеристики. Вибрати нагрівач на вакуум формувальному машину допоможе фахівець з нагрівання Інтмакс. Ми приймаємо заявки на розробку та виготовлення інфрачервоних нагрівальних елементів під замовлення за розміром і потужністю замовника.


Возврат к списку